Sottoscrivi questi RSS feed
Przemysław

Przemysław

Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Aparaty KTG – LUX OLSZTYN

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep www - Aparaty EKG – www.lux.olsztyn.pl - http://www.lux.olsztyn.pl
Nasze centrum serwisowe mają autoryzację wszystkich producentów do robienia przeglądów okresowych jak i serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu medycznego. Usługi prowadzone przez naszą firmę skalują się najwyższą jakością gwarantowaną przez środkowe audyty według maszyn przeglądów jakości, jak i konkurencyjnością dzięki utrzymaniu statusu niezależnego ośrodka techniki medycznej. Dzięki dużej, wykształconej grupie naprawczej jesteśmy wstanie zawładnąć opieką naprawczą prawie każdy sprzęt. Naszym komsumentom oferujemy możliwość wybrania między akcesoriami oryginalnymi i zamiennikami. Nasza firma oferuje: Naprawa sprzętu medycznego, Przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne, Instalację, demontaż oraz aktualizację aparatury, Ocena oraz wydawanie orzeczeń technicznych, Doradztwo przy zakupie aparatury, Szkolenia w zakresie obsługi urządzeń szpitalnych, wycenianie urządzeń, Wystawianie dokumentów technicznych. Istnieje również możliwość umówienia na spotkanie celem określenia potrzeb serwisowych i przygotowania umowy całkowitej opieki technicznej nad całościowym asortymentrm placówek medycznych. Każda umowa sporządzana jest indywidualnie z uściśleniem Państwa potrzeb oraz warunków.
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-transportowo-kapielowe
http://www.lux.olsztyn.pl/fotel-okulistyczno-laryngologiczny
http://www.lux.olsztyn.pl/szafy-lekarskie
Wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne. Inhalatory- nebulizatory oraz podobny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Urządzenia do ssania pracują bezawaryjnie i nie muszą przechodzić przez wielką konserwacje. Należy kategorycznie uważać na poprawne założenie zatyczki, gdyż stanowi ona mechaniczne zabezpieczenie przed przelaniem naczynia i zalaniem pompy ssącej innymi płynami. Gdy obudowa urządzenia ulegnie zabrudzeniu, można ją wyczyścić łagodnym środkiem myjącym, lub zdezynfekować. Należy uważać, aby do środka obudowy nie dostał się płyn ani woda. Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad handlowanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem czołowych producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że asortymenty medyczne kupione w naszym dziale handlowym pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają odpowiednie atesty i 100% gwarancję producenta.
http://www.lux.olsztyn.pl/stojak-na-kroplowke
http://www.lux.olsztyn.pl/fotel-do-chemioterapii-i-hematologii
http://www.lux.olsztyn.pl/komory-do-przechowywania-zwlok
http://www.lux.olsztyn.pl/lampy-bakteriobojcze

Znamy dwa podstawowe typy lamp:
Pierwszy typ to przepływowe lampy bakteriobójcze. Za ich pośrednictwem dezynfekcja powietrza dokonuje się wewnątrz zamkniętej komory. Niebezpieczne promieniowanie nie wydostaje się na zewnątrz oraz jest w pełni bezpieczne dla życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt. W tego typu lampach skażone powietrze zasysane jest przez wentylator do środka komory dezynfekcyjnej, później przechodzi przez filtr, który zatrzymuje kurz, pył i inne drobnoustroje.
Lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania to drugi typ. W tym przypadku świetlówka rozprowadzająca promieniowanie bakteriobójcze jest odsłonięta oraz nie powinna być stosowana w obecności ludzi.
kardiomonitory
aparaty ekg
http://www.lux.olsztyn.pl/aparat-ktg
http://www.lux.olsztyn.pl/defibrylator
EURO-MEDICAL.COM.PL - SPRZEDAJEMY:
Aparaturę medyczną: Kardiomonitory i Koncentratory tlenu oraz Pulsoksymetry, Defibrylatory a także Sprzęt medyczny: Łóżka szpitane i Wózki do przewozu zwłok a także Fotele ginekologiczne, Wieszaki nna kroplówką oraz Szafy lekarskie – Zachęcamy

koncentratory tlenu
chłodziarka farmaceutyczna
lampy zabiegowe
Badanie to popularnie nazywane jest holterem ciśnieniowym, od nazwiska którego biorą nazwę różne metody całodobowego monitorowania parametrów życiowych, jest tylkojedynie autorem idei podobnego zrobienia badania EKG.
ABPM, mimo że jest badaniem nieinwazyjnym, to jednak z uwagi na długotrwałość, ograniczoną dostępność i pewną uciążliwość dla badanego, znajduje zastosowanie jedynie w określonych sytuacjach. Technika badania jest taka sama jak w przypadku automatycznych sfigmomanometrów z mankietem na ramieniu, z tą różnicą, że aparat przychwycony do paska dokonuje badań wielokrotnie w ciągu doby (zwykle co 15 minut w dzień, co 30 minut w nocy).

http://www.lux.olsztyn.pl/spirometry
http://www.lux.olsztyn.pl/ssaki-medyczne
http://www.lux.olsztyn.pl/pompy-infuzyjne
Jesteśmy firmą działającą w branży medycznej od wielu lat. Wiemy, że jakość oferowanego przez nas sprzętu jest dobra gdyż ciągle widzimy powracających odbiorców do naszych sklepów z wyposażeniem.

Website URL: E-mail: Questo indirizzo e-mail è protetto dallo spam bot. Abilita Javascript per vederlo.